1217. Kézi gyertyatartó
Bécs, 18(3)3, 13 latos antik ezüst, "(?)A" mesterjegy, nyolcszögletű talp, füzérdíszes, hengeres szár és csésze, ujjtámasztós fogóval, koppintó hiányzik, restaurált
133,5 g ; m: 9,5 cm