244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kézi gyertyatartó

1217. Kézi gyertyatartó

Bécs, 18(3)3, 13 latos antik ezüst, "(?)A" mesterjegy, nyolcszögletű talp, füzérdíszes, hengeres szár és csésze, ujjtámasztós fogóval, koppintó hiányzik, restaurált

133,5 g ; m: 9,5 cm