244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1196. Cukordoboz

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, belül aranyozva, ovális, hullámbordás forma, kis sérüléssel

414,8 g; 7,5*14*12,5 cm