1196. Cukordoboz
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, belül aranyozva, ovális, hullámbordás forma, kis sérüléssel
414,8 g; 7,5*14*12,5 cm