244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Medál

1287. Medál

20. sz. második fele, 1966 utáni behozatali fémjel, 14 k arany, csepp alakú keret, csüngőben 1 db cca. 0,7 ct briliáns (M2, LB, SI2) és 1 db apró cca. 0,07 ct gyémánt

3,4 g; h: 3,5 cm