244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Elgin duplafedeles férfi zsebóra

1251. Elgin duplafedeles férfi zsebóra

USA, 20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti behozatali jellel ellátva, 9 k arany duplafedeles tok, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap, számlap és 15 köves szerkezet jelzett: "Elgin"

Btto.: 78 g; d: 47 mm

tok: J. Boss bélyegzővel és 7341638-as sorozatszámmal, szerkezetszám: 16277549, működik, sugárbordázott tok kissé megkopva