244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Tükör

1147. Tükör

Bécs, 1839, 13 latos antik ezüst keret, "TLM" (?) mesterjegy, préselt, leveles, kartusos díszítés, tükre nem eredeti, fa hátlap kitámasztóval, sérült

48*39 cm