244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1197. Cukordoboz

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, belső rész aranyozva, "TJ" mesterjegy, négy golyó lábon ovális doboz, sarkokon homorított díszítéssel

336 g; 11,5*13*9,5 cm