1203. Füles dísztál
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "L&C" (Lippa és Társa) mesterjegy, négy öntött lábon szögletes dísztál, domborított, babérköteges és rózsadíszes motívumokkal, kis sérüléssel
544 g; 7*41,2*26,2 cm
(Neuwirth 1977 II. 28.)