244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Füles dísztál

1203. Füles dísztál

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "L&C" (Lippa és Társa) mesterjegy, négy öntött lábon szögletes dísztál, domborított, babérköteges és rózsadíszes motívumokkal, kis sérüléssel

544 g; 7*41,2*26,2 cm

(Neuwirth 1977 II. 28.)