244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Bross

1271. Bross

19. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, festett zománc díszítés zenélő angyalkával, 12 db apró gyönggyel

10,6 g; h: 4,7 cm

3 db szintetikus rubinnal és 5 db piros üveg pótlással