244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Art deco táncosnő

1000. Art deco táncosnő

Hutschenreuther Selb Bavaria, 1920 körül, festett, aranyozott porcelán, talpán jelzett: gyári zöld pecséttel, láb restaurált

m: 25,8 cm