244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Függő füstkvarccal

1293. Függő füstkvarccal

20. sz. első fele, szögletes art deco fazonban 18 k aranyba foglalt csiszolt füstkvarc tábla, 23 db hollandi rózsa gyémánttal kísérve

Btto.: 18,8 g; h: 4,7 cm

kis sérüléssel