244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Karos gyertyatartó pár

1207. Karos gyertyatartó pár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Victor Nuber mesterjegy, fémnyomott kerek talpak, váza alakú szárakon kiemelhető kétkaros, három ágú felső rész

1205 g; m: 44,5-45 cm

gépi vésett díszítéssel, kis sérüléssel, egy cseppfogó hiánnyal