989. Csésze és 2 db alj
Budapest, 19. sz. vége, Fischer Ignácz, festett, aranyozott porcelán, színes virágcsokros motívummal, csésze alj jelzett: "Fischer I. Budapest"
m: 6,7 cm; d: 14,5 cm