244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Tányér

991. Tányér

Herend, 1855, festett, aranyozott porcelán, áttört peremmel, jelzett az alján: masszába nyomott "F.H." és máz feletti címerpajzs, No. 4. és 1855 évszámmal

d: 25,5 cm