244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó

1133. Gyertyatartó

Bécs, 182(?), 13 latos antik ezüst, "SNR" mesterjegy, sima test, széles, lapos talpán és tetején bordázott díszítéssel, sérült

357 g; m: 27,3 cm