244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Falicsempe, 4 db

1036. Falicsempe, 4 db

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, aranyozott, mázas fehércserép keretben

42*42 cm (4*20*20 cm)