244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1143. Gyertyatartó pár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Emanuel Goldberg mesterjegy és pesti hivataljel, magas, kupolás talp, baluszteres szár és gyertyacsésze, vésett díszítéssel és üres monogrampajzzsal, (Neuwirth 1977 I. 210.)

707 g; m: 28,5 cm