244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Karkötő

1282. Karkötő

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k sárga és fehérarany, pesti hivataljel és Wéber Nándor (?) mesterjegy, hajlított lemezes, vésett díszítésű tagokkal, nyelves záródással, biztonsági kapoccsal, kis sérüléssel

11,6 g; h: 18,2 cm