1276. Karkötő
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, kivehetetlen mesterjegy, nagy szemű, öntött, ötsoros fazon, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal
86 g; h: 18,5 cm