244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Patikaedény pár

1054. Patikaedény pár

Itália, 18. sz., ónmázas fajansz, "Ung: Rational" és "Pro Pedicul" felirattal, sérült

m: 17,5 cm