1328. Szoliter gyűrű
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k fehérarany, "EK"(?) mesterjegy, karmos foglalatban 1 db félmodern csiszolású briliáns cca. 0,85 ct (M2, W, SI2), karmok megkopva, javításra szorul
2,7 g