244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szecessziós gyűrű

1319. Szecessziós gyűrű

1900 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, 3 db nagyobb, régi csiszolású briliánssal cca. 0,7 ct (R1, TCa-Ca, VSI), 4 db kisebb briliánssal cca. 0,15 ct és 28 db apró gyémánttal cca. 0,5 ct díszítve, apró sérüléssel

4 g