918. Utazóóra
Győr, 1780 körül, jelzett: "Johan Gärtner in Raab", bronz tok, íves zománcozott mezőben Szent Márton és a koldus jelenettel, számlap sérült, óraház és szerkezet is hiányos
m: 17 cm