244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fűszertartó

1181. Fűszertartó

olasz, Velence (?), 1810-1872 közötti fémjel, 800 ezrelékes antik ezüst, "TP" állatalakos mesterjegy, három ívelt lábból induló áttört, szőlőindás kosár, áttört peremmel

Ntto.: 155 g; 11*11,2 cm

kivehető fém csészével, javított és sérült