244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Teáskészlet, 12 személyes

1002. Teáskészlet, 12 személyes

Herend, 1910 körül, festett, aranyozott porcelán antik Rotschild mintával és kék pikkely dekorral, talpakon máz feletti, zöld, szalagos Herend jelzet és arany levél embléma, formaszám: 1700, két apró restaurálással, össz.: 27 db

d: 15,5 cm; m: 6,5-18 cm