244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

1355. Gyűrű

20. sz. vége, 2016 előtti budapesti fémjellel, 18 k fehérarany, középen karmos foglalatban modern csiszolású, konyakszínű briliáns cca. 1,9 ct (M2, B, P1) és a vállakon 20 db modern csiszolású briliáns cca. 0,3 ct ékítés

6,1 g