244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Tálca

1154. Tálca

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Henger Antal mesterjegy, "SM" vésett monogrammal, kis sérüléssel

1172 g; d: 36 cm