244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kitűző

1321. Kitűző

20. sz. második fele, 1966 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, elmosódott mesterjeggyel, 12 db félmodern és 8 db fantázia csiszolású briliáns (M2-F1, W-TCr, VSI-SI) 62 db achtkant gyémánt ékítéssel cca. 2,5 ct

14 g, h: 5,9 cm