1330. Szoliter gyűrű
20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, "PG" mesterjegy, karmos foglalatban 1 db félmodern csiszolású briliáns cca. 1,5 ct (M2, TCa, VVSI2)
2,5 g