244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Longines női karóra

1292. Longines női karóra

Svájc, 20. sz. eleji bécsi fémjellel és pesti behozatali jellel, 14 k arany tok, szíj és csat, arab számos szögletes számlap, szerkezet és tok jelzett, tokszám: 4545519, milanéz szalagos szíj, csúszó csattal, működik, számlap kissé megkopva, kis sérüléssel, (Herpy Arnold órásmester dobozával)

Btto.: 19,6 g; tok: 23*19 mm