244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szenteltvíztartó - Veronika kendője

1067. Szenteltvíztartó - Veronika kendője

Tata, 18. sz., ónmázas fajansz, jelzett a hátoldalán: "T", restaurált

m: 24 cm