244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kávéskancsó

1137. Kávéskancsó

18. sz. eleje, töredékes, ismeretlen hitelesítő és mesterjegy, antik ezüst, faragott, feketére pácolt fa füllel, barokk test, bordázott díszítéssel, talpon vésett B betűvel, zsanérral lezárható csőrrel, kis sérülésekkel

Btto.: 568 g; m: 25 cm