244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Vénusz és Ámor

972. Vénusz és Ámor

német, 19. sz. második fele, faragott tajtékkő, j.j.l.: A. Mausson (?), ho.: aukciós raglap

18*12 cm