1129. Cukordoboz
Lengyelország, 20. sz. eleje, 800 ezrelékes ezüst, belül aranyozva, "JG" mesterjegy, négy oroszlánkarmos lábon hólyagolt díszítésű téglatest, plasztikus körte tetődísszel, 1948-as 25. házassági évfordulós emlékvésettel, kis hibával
394 g; 12*13,5*10 cm