244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Talpas kínáló

1132. Talpas kínáló

Bécs (?), 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hermann Südfeld mesterjegy, préselt talp, vésett díszítéssel, színezett, fodros, zománcfestett tejüveg tállal, apró sérüléssel

Ntto.: 121 g; 27,5*19,5 cm