244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

1347. Gyűrű

Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, "LTG" mesterjegy, 2 db nagyobb félmodern csiszolású briliánssal cca. 0,36 ct (M2, W-TCr, VS2-SI2) és további 8 db kisebb brillel díszítve

3,5 g

apró sérüléssel