244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Duplafedeles női zsebóra

1277. Duplafedeles női zsebóra

Svájc, 1880 körül, bécsi behozatali jellel, 14 k arany tok és szerkezettakaró, római és arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös zománcozott számlap, üveg hiány, tokszám: 153964, 10 köves cylinderes működő szerkezet, vésett tok megkopott zománcfestett díszítéssel, képtartós hátlap Napoleon nyomtatott portréjával, apró sérüléssel

Btto.: 31,7 g; d: 36 mm