244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Bross

1315. Bross

20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, áttört, 800 ezrelékes ezüst kézi vésett platina lemezeléssel, 1 db régi csiszolású briliánssal cca. 0,3 ct, 2 db nagyobb hollandi rózsa csiszolású gyémánttal és 98 db gyémánt splitterrel ékítve, 14 k arany tűvel

12,5 g; 5*2,9 cm