244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Anonymus

1030. Anonymus

Zsolnay gyár, Pécs, 1910 körül, Mack Lajos formaterve, folyatott mázas porcelánfajansz, savmaratott felülettel, talpán jelzett: domború körpecsét és 5081-es formaszám, elöl: "Anonymus Gloriosissimi Belae Regis Notarius" felirattal, restaurált

35*37*26,5 cm