1030. Anonymus
Zsolnay gyár, Pécs, 1910 körül, Mack Lajos formaterve, folyatott mázas porcelánfajansz, savmaratott felülettel, talpán jelzett: domború körpecsét és 5081-es formaszám, elöl: "Anonymus Gloriosissimi Belae Regis Notarius" felirattal, restaurált
35*37*26,5 cm