1141. Tálca pár
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Wokura Nándor mesterjegy, hengerelt, kalapált, kerek forma, karéjos szegéllyel, eredeti, csiszolt üveglap betétekkel
Ntto.: 1394 g; d: 34,5 cm