244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Tálka

1108. Tálka

20. sz. első fele, ezüstözött fém, domborított, vésett, poncolt díszében vadállatok és egy ember alakjával, sérült, javításra szorul

9,3*6,3 cm