244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Csésze és alj

984. Csésze és alj

Sévres (?), 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, talpán máz alatti kék jelzet és "Modelle et décoration eseclusive á la main" vörös felirat

m: 6,7 cm; d: 13,5 cm