244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szoliter gyűrű

1342. Szoliter gyűrű

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k fehérarany, Víg Lajos (?) mesterjegy, félig zárt foglalatban régi csiszolású briliáns cca. 1,1 ct (R1, Cr, VSI), vésett repasse vállakkal, sín javított

2,8 g