244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Asztaldísz

1175. Asztaldísz

Augsburg, 17. sz. eleje, talp tűzaranyozott antik ezüst, több darabból álló felső tag ezüstből, korallból, gyöngyből és gyöngyház lapból, majom szemében gránát kövek

Btto.: 261 g; m: 16,6 cm

Tobias Kramer (?) mesterjegy, (Rosenberg 3 Nr. 155, 493) összeállított tárgy, sérült