1201. Psumimtartó
lengyel (?), 19. sz. vége, ezüstözött fém, "IB" mesterjeggyel és Blum bélyegzővel, filigrán szálakból alakítva, oroszlán szimbólummal, kis sérüléssel, tetőzet leválasztható
m: 20 cm