244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Psumimtartó

1201. Psumimtartó

lengyel (?), 19. sz. vége, ezüstözött fém, "IB" mesterjeggyel és Blum bélyegzővel, filigrán szálakból alakítva, oroszlán szimbólummal, kis sérüléssel, tetőzet leválasztható

m: 20 cm