244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszpohár (esküvői pohár)

1167. Díszpohár (esküvői pohár)

Moszkva, 1779, belül és peremén tűzaranyozott antik ezüst, "AAK" mesterjegy, "AA" próbáló mester, talpban címer és utólag beleforrasztott aranyozott érem "PPL" bélyegzővel, szerelmespár ábrázolással, felhúzott palástján három képmező a Hit-Remény-Szeretet

517 g; m: 20,2 cm