1233. Kalaptű (nyakkendőtű)
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, töredékes mesterjegy, 1 db régi csiszolású briliánssal cca. 0,14 ct és 4 db apró gyémánttal díszítve, sérült
1,8 g; h: 7 cm