244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kalaptű (nyakkendőtű)

1233. Kalaptű (nyakkendőtű)

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, töredékes mesterjegy, 1 db régi csiszolású briliánssal cca. 0,14 ct és 4 db apró gyémánttal díszítve, sérült

1,8 g; h: 7 cm