244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Medál

1304. Medál

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, magas, kosaras, átfűrészelt oldalú karmos foglalatban, csepp csiszolású, intenzív lila, tiszta ametiszt kő, akasztón 6 db bagette csiszolású briliáns cca. 0,4 ct

Btto.: 9,9 g; h: 3,8 cm