244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Jegesmedve pár

1029. Jegesmedve pár

Zsolnay gyár, Pécs, 1910 körül, eozinmázas fehércserép, fémesen irizáló, savmaratott felülettel, talpon domború körpecséttel jelzett, 8405-ös formaszámmal, restaurált

11,5*18,5*9 cm