244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Váza

1003. Váza

Fischer Emil, 19. sz. vége, festett, aranyozott, áttört falú porcelánfajansz, talpán koronás, arany "FE" jelzet, Des. 274 számozás és masszába nyomott készítői bélyegző 6337-es formaszámmal

m: 17,5 cm